Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21382
Stary 10.11.2019, 15:11
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Konrad:

Skup się na istotnej części wypowiedzi, kluczowej- "wewnętrznie odczuwany dług wewnętrzny". To nie jest takie oczywiste, reszta natomiast to suche fakty.

Fajnie że był, fajnie że jest. Kocha Wisłę, super człowiek z klasą. Dziękujemy.
Gdzie tutaj jest obrażanie? Przecież to jest prawda. Gdyby Błaszczykowski nie odczuwał przywiązania (nazwanego umównie "wewnętrznie odczuwanym długiem wdzięczności") to by nie pomógł.

Obudźcie się i zacznijcie czytać ze zrozumieniem. A to:
Cytat:
Fajnie że był, fajnie że jest. Kocha Wisłę, super człowiek z klasą. Dziękujemy.
to nie sarkazm.

Weźcieżesz idźcie się trochę przewietrzyc bo Wam na głowy siadła ta zła passa.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 10.11.2019 o godz. 15:14.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując