TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Konrad:
Skup się na istotnej części wypowiedzi, kluczowej- "wewnętrznie odczuwany dług wewnętrzny". To nie jest takie oczywiste, reszta natomiast to suche fakty.
Fajnie że był, fajnie że jest. Kocha Wisłę, super człowiek z klasą. Dziękujemy.
|
Gdzie tutaj jest obrażanie? Przecież to jest prawda. Gdyby Błaszczykowski nie odczuwał przywiązania (nazwanego umównie "wewnętrznie odczuwanym długiem wdzięczności") to by nie pomógł.
Obudźcie się i zacznijcie czytać ze zrozumieniem. A to:
Cytat:
|
Fajnie że był, fajnie że jest. Kocha Wisłę, super człowiek z klasą. Dziękujemy.
|
to nie sarkazm.
Weźcieżesz idźcie się trochę przewietrzyc bo Wam na głowy siadła ta zła passa.