Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21380
Stary 10.11.2019, 15:08
Naprawdę dyskutujemy tutaj o tym, czy Kuba przyszedł tu pomagać z wyrachowania? I coś mu się jeszcze wypomina? .......ą niektórzy jak potłuczeni aż się tego czytać nie da. Nie przejmował klubu od bogatych właścicieli w latach prosperity tylko zdecydował się reanimować trupa pół roku temu. Bez niego i bez zaangażowania i ogarnięcia tego min. przez Jażdżyńskiego, Królewskiego i tak Wisły by nie było. Wszsycy serio mogliby wyłożyć jajca i mieć to w dupie. Kibice wykupili akcje za 4 melony w 24h, wspaniale. Ale gdyby ktoś tego nie ogarnął to moglibyśmy sobie kupować conajwyżej karnety na 4 ligę już pół roku temu. Nie potraficie zrozumieć, że choćbyśmy nie wiem jak narzekali to innej ściezki nie było. Słabe zarządzanie sportowe, brak wyników to również odpowiedzialność zarządu, ale co chcecie osiągnąć tym biadoleniem? Nie ma nikogo kto chciałby ten klub przejąć i zrobić to lepiej. NIE MA, I NIE BĘDZIE, nauczcie sie tego w końcu i wbijcie do głowy, że Wisła jako wielki klub sie skończyła, finito, koniec. To, że w ogóle możemy chodzić na mecze i ekstraklase to w tej chwili jest cud...
Odpowiedz cytując