A gdzie ja po nim jadę? Mi akurat nie przeszkadza, że on może mieć z tego jakieś profity. W końcu to jego praca. Zwróciłem tylko wcześniej uwagę czemu ludziom przeszkadzają ratownicy Wisły i uważa się, żę dali Wiśle milion żeby się wypromować,a o nim się nie wspomina?
Dalsze posty to już dyskusja z Konradem na temat dlaczego tak uważam. Równie dobrze możemy ją przenieść na PW.
A ty Wolfy to na temat obrażania, jechania to nie powinieneś się w ogóle wypowiadać szczególnie jak widzę jak wyrażasz często opinie na temat innych użytkowników którzy mają inne poglądy od Ciebie.
Konrad. napisał(a):
|
Brozinho to atakuj tych paru piłkarzy, którzy się wypromowali w Wiśle i niech grają za darmo - Marcelo, choćby. Zamiast milionów będą mogli zyskać rozgłos medialny.
|
O Marcelo mogę napisać podobnie jak było z przykładem Nawałki. On ma jeszcze szanse na zarobienie dobrych pieniędzy i gra w średniaku ligi francuskiej oraz w lidze mistrzów. Tak więc jest to dla niego bardziej opłacalne.