Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21378
Stary 10.11.2019, 15:05
Brozinho to atakuj tych paru piłkarzy, którzy się wypromowali w Wiśle i niech grają za darmo - Marcelo, choćby. Zamiast milionów będą mogli zyskać rozgłos medialny.



Naprawdę, żal to czytać. Błaszczykowski - anonimowy ziomek, ładuje miliony w Wisłę, żeby się wypromować. Za tydzień w tańcu z gwiazdami będzie...
Ddf
Odpowiedz cytując