|
Brozinho to atakuj tych paru piłkarzy, którzy się wypromowali w Wiśle i niech grają za darmo - Marcelo, choćby. Zamiast milionów będą mogli zyskać rozgłos medialny.
Naprawdę, żal to czytać. Błaszczykowski - anonimowy ziomek, ładuje miliony w Wisłę, żeby się wypromować. Za tydzień w tańcu z gwiazdami będzie...
|