Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21377
Stary 10.11.2019, 15:02
Temat stacza się coraz szybciej. Ewidentnie nikt nie jest bezbieczny przed obtaczaniem w gównie przez internetowych kibiców.

Grasz w klubie od X lat, na dobre i złe, z kontuzjami, na blokadach, zgadzasz się na obniżki kontraktu, grasz bez pensji - nie zależy Ci bo obrońca w ostatniej chwili zablokował strzał nogą.

Wracasz do klubu w którym się wypromowałeś ale w sumie nic poza tym, godzisz się grać za półdarmo mimo możliwości odcinania kuponów w Arabii albo MLS(!), dajesz kasę na klub (!!), absolutny ewenement na skalę światową - w sumie to wypromował się i ma dług moralny, można po nim jechać.

Dno.
Naprawdę dno
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując