Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21372
Stary 10.11.2019, 14:35
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Być może źle się wyraziłem. Miałem na myśli dług wdzięczności odczuwany wewnętrznie. Za szansę jaką otrzymał, za zaufanie kiedy był nikim. Nadal bredzę? To są fakty.
Kuba nie ma wobec klubu żadnego wewnętrznego długu wdzięczności, co to za brednie. Wisła w 2005 roku dała mu szansę, ale dostała za niego horrendalne pieniądze (na przestrzeni 15 lat tylko chyba większe za Marcelo). Przebitka z 75 tys zł na 3 bańki euro jak mniemam Na wszystko co ma zapracował swoją ciężką pracą, talentem i poukładaną głową.

Kuba robi to bo najzwyczajniej w świecie jest człowiekiem wielkiej klasy i darzy Wisłę ogromnym sentymentem. Swoje w życiu przeżył i wie co jest w życiu tak naprawdę ważne. Drugiego takiego ze świecą szukać i dziękować losowi, że kiedyś do Wisły trafił. Wpisał się już wielkimi literami w historię Wisły Kraków i jestem mega dumny, że mogę go oglądać na boisku i posiadać koszulkę z jego nazwiskiem.

Dopóki on walczy o ten klub to wszystkie ręcę na pokład.
Ostatnio edytowane przez lucas8 : 10.11.2019 o godz. 14:42.
Odpowiedz cytując