TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Błaszczykowski dzięki Wiśle ma tak duży dług do spłacenia (wewnętrzny) za to że wypłynął, że te 2.5 miliona to jest kieszonkowe.
|
Jaki dług wewnętrzny? Co Ty bredzisz?
Własną pracą i progresem w Wiśle spowodował, że Wisła dostała za niego 3 bańki euro, a on wyjeżdżając dostał szansę na karierę i bogactwo co wykorzystał w takiej mierze w jakiej mu ciało pozwoliło.
Jak chce to może mieć sentyment, ale jaki dług, za co i dlaczego?