Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21369
Stary 10.11.2019, 14:24
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Błaszczykowski dzięki Wiśle ma tak duży dług do spłacenia (wewnętrzny) za to że wypłynął, że te 2.5 miliona to jest kieszonkowe.
Jaki dług wewnętrzny? Co Ty bredzisz?
Własną pracą i progresem w Wiśle spowodował, że Wisła dostała za niego 3 bańki euro, a on wyjeżdżając dostał szansę na karierę i bogactwo co wykorzystał w takiej mierze w jakiej mu ciało pozwoliło.
Jak chce to może mieć sentyment, ale jaki dług, za co i dlaczego?
Odpowiedz cytując