TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Błaszczykowski dzięki Wiśle ma tak duży dług do spłacenia (wewnętrzny) za to że wypłynął, że te 2.5 miliona to jest kieszonkowe.
|
Chyba żartujesz. Wpłynęło bo był dobry, skoro był dobry prędzej czy później by się przebił gdzie trzeba. Nie Wiśle to w innym zespole. Ale miło z jego strony, że szanuje Wisłę.