Konrad. napisał(a):

Zobacz sobie na pensje 39 letniego obrońcy Wasilewskiego...
Gdyby Błaszczu chciał mógłby dużo lepszy kontrakt wywalczyć w USA, czy gdzieś na Bliskim Wschodzie. Zrezygnował z rocznej pensji (spokojnie mógłby bańkę za 2019 rok wyciągnąć). Plus pożyczył Wiśle kolejne 1,5 miliona.
Innymi słowy dzięki przygodzie z Wisła Kuba ma na koncie 2,5 miliona złotych mniej.
Ale nie robi to z miłości. Ty i ja dużo bardziej kochamy Wisłę, bo kupujemy karnet za 500 zł (masz?). I mamy prawo go opluwać...
|
Błaszczykowski dzięki Wiśle ma tak duży dług do spłacenia (wewnętrzny) za to że wypłynął, że te 2.5 miliona to jest kieszonkowe.