Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21359
Stary 10.11.2019, 13:27
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Zobacz sobie na pensje 39 letniego obrońcy Wasilewskiego...


Gdyby Błaszczu chciał mógłby dużo lepszy kontrakt wywalczyć w USA, czy gdzieś na Bliskim Wschodzie. Zrezygnował z rocznej pensji (spokojnie mógłby bańkę za 2019 rok wyciągnąć). Plus pożyczył Wiśle kolejne 1,5 miliona.



Innymi słowy dzięki przygodzie z Wisła Kuba ma na koncie 2,5 miliona złotych mniej.



Ale nie robi to z miłości. Ty i ja dużo bardziej kochamy Wisłę, bo kupujemy karnet za 500 zł (masz?). I mamy prawo go opluwać...
Błaszczykowski dzięki Wiśle ma tak duży dług do spłacenia (wewnętrzny) za to że wypłynął, że te 2.5 miliona to jest kieszonkowe.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując