Konrad. napisał(a):

Dokładnie, mieliśmy dwóch, czasem trzech piłkarzy pierwszego składu kontuzjowanych... Wow, nikt inny takiej sytuacji nie miał...
Na wczorajszym meczu, oprócz nie będącego w pełni dyspozycji Błaszczykowskiego, nikt (z graczy mających szanse na pierwszą "11") nie był kontuzjowany...
|
Zapomniałeś, że mamy w kadrze takiego Pana jak Savicevic?