Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21352
Stary 10.11.2019, 11:53
universe napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co, jesli kibicujesz klubowi pilkarskiemu to wypadaloby, zebys sie choc odrobine na tej pilce znal, co nie?

Do Arek95
Wytłumacz? Bo nie wiem o co Ci chodzi w tym momencie?
Jeżeli uważasz, że ktoś jest dobrym zawodnikiem bo się "stara" i dlatego, że przebiega ponad 11km w meczu;
1) nie kreując sytuacji bramkowych, grając na "10" lub skrzydle,
2) gubiąc krycie bocznych z przeciwnej drużyny regularnie schodząc do środka
3) "kryje" na radar 20 metrowy
4) nie wywalcza wielu piłek, a sam podaje ich wiele niecelnie
5) kierując KAŻDE zagranie do tyłu lub wszerz narażając na kontrę
TO TAK, UWAŻAM ŻE JEST SŁABY/BEZNADZIEJNY.
Odpowiedz cytując