universe napisał(a):

Wiesz co, jesli kibicujesz klubowi pilkarskiemu to wypadaloby, zebys sie choc odrobine na tej pilce znal, co nie?
Do Arek95
|
Wytłumacz? Bo nie wiem o co Ci chodzi w tym momencie?
Jeżeli uważasz, że ktoś jest dobrym zawodnikiem bo się "stara" i dlatego, że przebiega ponad 11km w meczu;
1) nie kreując sytuacji bramkowych, grając na "10" lub skrzydle,
2) gubiąc krycie bocznych z przeciwnej drużyny regularnie schodząc do środka
3) "kryje" na radar 20 metrowy
4) nie wywalcza wielu piłek, a sam podaje ich wiele niecelnie
5) kierując
KAŻDE zagranie do tyłu lub wszerz narażając na kontrę
TO TAK, UWAŻAM ŻE JEST SŁABY/BEZNADZIEJNY.