Konrad. napisał(a):

|
Jesteś dobrym kandydatem do najgłuszpego posta roku - to do brozinkho.Zobacz sobie ile asyst i bramek zalicza w sezonie. Tak, Boguski na tle Savicevica czy Maka to dobry zawodnik.
|
Sezon 18/19:
Boguski - 27 występów, 2 bramki i 6 asyst
Basha - 30 występów, 3 bramki i 4 asysty
Savicević - 12 występów, 2 bramki i 4 asysty (grał nie całe pół rundy)
Wojtkowski - 24 występy, 1 bramka i 0 asyst z czego tylko 4 w meczach rozegrał 90 minut (Rafał 11), a reszta z ławki na 20/15/10 minut
Mak - 19 występów, 2 bramki i 1 asysta w walczącej o mistrza ekipie z Gdańska NIE ROZGRYWAJĄC ANI JEDNEGO MECZU W PEŁNYM WYMIARZE CZASOWYM.
Biorąc pod uwagę kreowanie sytuacji (bramki/asysty) względem czasu spędzonego na boisku... Pokaż mi ....a gdzie Boguski jest lepszy niż pozostali zawodnicy?
Typ biega jak głupi totalnie nie pressując, tylko dobiegając do zawodnika i patrząc co zrobi zamiast go zaatakować. Jest bezproduktywny i tyle. Lepiej mądrze stać niż głupio biegać, ale jak ktoś biega nic nie wnosząc to jest kompletnym pacanem... Jedyną jego zaletą jest to, że jest mały i umie isę zastawić przed innymi wywalczając kilka rzutów wolnych... Poza tym jest nie jest lepszy niż taki Śliwa czy Słomka którzy byli u nas rok temu.