Jesteś dobrym kandydatem do najgłuszpego posta roku - to do brozinkho.
Cytat:
|
agam... Powiedz,że to o Boguskim to w formie żartu powiedziałeś... Ten gośc od dawien dawna jest parodią zawodnika i nie nadaje się na grę w 4 lidze, a Ty go wychwalasz za uniwersalność w Ekstraklasie? Gość gdzie nie gra to gra na jakieś 50% bo biega jak głupi od jednego do drugiego gubiąc krycie, skacząć do z góry przegranych główek nie stosując żadnego pressingu ani nic. Jak przyszedł z Bełchatowa przeszkadzała mu kontuzja, potem grzywka bo nic nie widział, a teraz to że po prostu jest słaby...
|
Zobacz sobie ile asyst i bramek zalicza w sezonie. Tak, Boguski na tle Savicevica czy Maka to dobry zawodnik.