Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21346
Stary 10.11.2019, 11:08
Jesteś dobrym kandydatem do najgłuszpego posta roku - to do brozinkho.
Cytat:
agam... Powiedz,że to o Boguskim to w formie żartu powiedziałeś... Ten gośc od dawien dawna jest parodią zawodnika i nie nadaje się na grę w 4 lidze, a Ty go wychwalasz za uniwersalność w Ekstraklasie? Gość gdzie nie gra to gra na jakieś 50% bo biega jak głupi od jednego do drugiego gubiąc krycie, skacząć do z góry przegranych główek nie stosując żadnego pressingu ani nic. Jak przyszedł z Bełchatowa przeszkadzała mu kontuzja, potem grzywka bo nic nie widział, a teraz to że po prostu jest słaby...
Zobacz sobie ile asyst i bramek zalicza w sezonie. Tak, Boguski na tle Savicevica czy Maka to dobry zawodnik.
Ddf
Odpowiedz cytując