wolfy napisał(a):

Pełna zgoda co do Boguskiego i Brożka, jeden gra bez marudzenia na każdej pozycji i daje z siebie 120%, drugi to nasz jedyny sensowny zawodnik ofensywny. Zresztą obaj doszli wczoraj do pozycji strzeleckich i oddali strzały w kierunku bramki, co na tle konkurencji wygląda ekstra...
Też zgadzam się że Wasilewski za taką kasę to był poważny błąd i spore ryzyko, ale gdyby wrócił do dyspozycji z poprzedniego sezonu (przed kontuzją) to byłby tego wart. Świetnie czyszczący, twardy stoper to to czego nam brakuje jak tlenu...
Co do wydawania mądrze pieniędzy - żeby wydawać mądrze potrzeba fachowców, a Ci kosztują. Brak pionu sportowego jest wielkim problemem. To jak w tym przysłowiu: "Czemuś biedny? Boś głupi. Czemuś głupi? Boś biedny."
|
O Boguskim pomilcze, bo szkoda słów.
Wasilewski nawet w formie za taki hajs, przy naszym stanie kasy to skandal i przeinwestowanie. Lubię go i nie mam nic do jego wislackosci/niewislackosci ale nasz 'pion sportowy' mocno dał się wychujac. Czy ta sytuacja jest do uratowania? Jeszcze tak, ale czasu jest coraz mniej.