leszekpw napisał(a):

O to to, to ostatnie zdanie jest najprawdziwsze. Panie Stolarczyk pieniążki lecą na konto, fajnie, co Pewnie czyta to i się śmieje....
|
Czy po sezonie Stolarczyk nie miał oferty lepszego kontraktu w jak dobrze pamiętam w Pogoni?Najlepiej to go teraz w.dbać w takiej sytuacji, piłkarze graj przeciwko niemu łącznie z Kuba

napiszcie cos jeszcze śmiesznego
