Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1226
Stary 10.11.2019, 10:21
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
O to to, to ostatnie zdanie jest najprawdziwsze. Panie Stolarczyk pieniążki lecą na konto, fajnie, co Pewnie czyta to i się śmieje....
Czy po sezonie Stolarczyk nie miał oferty lepszego kontraktu w jak dobrze pamiętam w Pogoni?Najlepiej to go teraz w.dbać w takiej sytuacji, piłkarze graj przeciwko niemu łącznie z Kubanapiszcie cos jeszcze śmiesznego
Odpowiedz cytując