|
Otóż to Paweł trafił w 10tke. Wisła to jedna wielka rodzina ale jednak patologiczna gdzie nie ma kasy na chleb ale na alko juz jest. Zeby nie było też tak jak w patologicznej wielkiej rodzinie że jak jest niedziela to wychodzą do ludzi to zawsze pod rączkę w eleganckich strojach a jak zapada zmrok i nikt nie widzi to sie leją po lbach patelniami do czego nigdy sie tacy nie przyznają :/
|