Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21337
Stary 10.11.2019, 04:39
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Do wszystkich co chcą wywalenia Piotra Obidzińskiego mam pytanie - jaki wg Was powinien być idealny prezes Wisły? Chodzi mi o wasz idealny wzór, czyli cechy, umiejętności itp. Nie chce żadnego konkretnego nazwiska.
no jak wg Ciebie najlepszy jest bezczelny korpoludek, a raczej trener biznesu czy tam lifecoach, który organizował jakieś regaty i rzekomo jest super hiper specjalistą od restrukturyzacji w Arabii Saudyjskiej czy Uzbekistanie, ale teraz chwilowo zakochał się w Wiśle i za friko jako Wiślak do końca życia wyciąga nas bezinteresownie z gówna to nie mam pytań
Odpowiedz cytując