Brozinho_23 napisał(a):

|
Do wszystkich co chcą wywalenia Piotra Obidzińskiego mam pytanie - jaki wg Was powinien być idealny prezes Wisły? Chodzi mi o wasz idealny wzór, czyli cechy, umiejętności itp. Nie chce żadnego konkretnego nazwiska.
|
no jak wg Ciebie najlepszy jest bezczelny korpoludek, a raczej trener biznesu czy tam lifecoach, który organizował jakieś regaty i rzekomo jest super hiper specjalistą od restrukturyzacji w Arabii Saudyjskiej czy Uzbekistanie, ale teraz chwilowo zakochał się w Wiśle i za friko jako Wiślak do końca życia wyciąga nas bezinteresownie z gówna to nie mam pytań