Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 10.11.2019, 03:00
Za obecna sytuację odpowiedzialna jest trójca przenajświętsza( w sumie jednak 2 osoby) ze stolarem i obim na czele. Probierz miał więcej odwagi i honoru niż ma Stolar. Słodkie .......enie w wywiadach, że w sumie jest spoko,widać plusy, ale przegrywamy niesłusznie każdy mecz. Drużyna bez jakiegokolwiek przygotowania do sezonu/meczu. Bez żadnego pomyslu na wyjście z tej chujowiny. Nie ma co .......ić i owijać w bawełnę to, że jest Wiślakiem? Nie oznacza, że nie można oceniać jego pracy. Jest miernym, chujowym trenerem. Transfery niewypały, brak pomysłu na drużynę, emeryci wymieszani z ekstraklasowym szrotem. Wrzuć ktoś tabele z punktami od stycznia 2019 do dzisiaj.
Odpowiedz cytując