Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21335
Stary 10.11.2019, 00:41
Garret napisał(a):Wyświetl post
I mając opinię klubu niepłacącego, bankrutującego i niemającego pionu transferowego dajemy taką pensję Wasilewskiemu, 39-letniemu zawodnikowi, jaką daliśmy.

Wszystko logicznie się spina.
Tak, spina się logicznie, bo mając zerowe kompetencje i biorąc piłkarzy z łapanki starasz się zatrzymać tych którzy w zeszłym sezonie się sprawdzili. Stąd Burliga, Wasyl i błaganie Brożka żeby nie kończył kariery. Ty jesteś geniuszem post factum ale -wybacz- to żadna sztuka.

Tu ryzyko i tu ryzyko, ale patrząc kogo ściągnęliśmy (piłkarze z gównianym CV i łatką nieudaczników których miał Stolarczyk odbudować) nie dziwię się że zostawiono wymienioną trójkę zamiast ściągać innych piłkarzy. Rozumiem logikę którą się kierowali.

Tobie oczywiście nie przeszkadza teraz Brożek, bo to nasz najlepszy zawodnik ofensywny, ale wtedy był najbardziej wyśmiewany/krytykowany.

Ale - jak wspomniałem - po fakcie wszyscy jesteśmy mądrzy. Gwarantuję Ci że już by z Wasilewskim kontraktu nie podpisali...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując