Delgado napisał(a):

Rabini na swoim forum fetują Obiedzińskiego i trzymają kciuki za jego dalszą pracę u nas..
Tak tylko ....a piszę, ostatnio tak fetowali Sarapatę..
|
Niech się parchy zajmują lepiej swoim Wuefistą i jego taktyką "laga na pałe" bo choćby nie wiem jakie triumfy święcili w E-klapie to dostaną wp***ol od pierwszych lepszych węgierskich czy słowackich pastuszków. Pasiaste wybryki natury podskórnie czują, że obecna sytuacja to tylko 5 minut dla nich.