Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21333
Stary 10.11.2019, 00:34
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Rabini na swoim forum fetują Obiedzińskiego i trzymają kciuki za jego dalszą pracę u nas..
Tak tylko ....a piszę, ostatnio tak fetowali Sarapatę..
Niech się parchy zajmują lepiej swoim Wuefistą i jego taktyką "laga na pałe" bo choćby nie wiem jakie triumfy święcili w E-klapie to dostaną wp***ol od pierwszych lepszych węgierskich czy słowackich pastuszków. Pasiaste wybryki natury podskórnie czują, że obecna sytuacja to tylko 5 minut dla nich.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując