raindog napisał(a):

To samo napisałem 2-3 miesiące temu. Gramy cały czas to samo od jesieni 2018 (nie wiedzieć dlaczego, panuje powszechne przekonanie, że wtedy graliśmy dobrze). Od tego czasu w zasadzie dwa przyzwoite mecze z Legią i Cracovią, bo Korona sama się podłożyła. Jak patrzę na Wisłę Płock, zaczyna grać tak samo topornie i bez pomysłu, jak nasza Wisełka, co sugeruje, że za taktykę odpowiadał Sobol, a Stolar od jego odejścia, ani trochę nie wpłynął na styl gry. Krótko - Stolar <= Janas.
Dzisiaj Arka grała bez obrony - wysoko ustawiona linia biegająca bez składu i ładu - ale i tak, nie byliśmy w stanie zrobić sensownej kontry.
Trzy miesiące temu myślałem, ze Stolarczyk jest przeciętnym trenerem, ale bardzo dobrym motywatorem i rozsądnym człowiekiem (mimo, iż w zasadzie każdy wywiad z nim to była strata czasu - nudny, o niczym). Dzisiaj uważam, że to nieprzeciętnie słaby trener i w dodatku dupa, a nie motywator. Poza tym menda, bez krzty godności.
|
Legia tez sie położyła - pilkarzyki chcieli zwolnić Sa Pinto, derby nieco szczęśliwie ułożyły- ledwo dowiezlismy wygraną mimo prowadzenia 3:0... po Legii bylo juz tylko zle i bardzo zle