Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21328
Stary 10.11.2019, 00:19
Gdzie ja wrzucam wszystko do worka z napisem trener? Jeśli się nie mylę, to jesteśmy w temacie właścicielskim, nie o Stolarczyku.

Tak, STRACILIŚMY WSZYSTKIM WYMIENIONYCH ZAWODNIKÓW W POŁOWIE SEZONU. ZESZLIŚMY Z ICH KONTRAKTÓW. I jednocześnie ZATRUDNILIŚMY PATAŁACHÓW, KTÓRZY NIE UMIEJĄ GRAĆ W PIŁKĘ, MAJĄC TRENERA NA DOROBKU, KTÓRY OGARNIA JEDEN SYSTEM GRY I BĘDZIE NIM GRAŁ NAWET PO 100 PORAŻKACH Z RZĘDU, TWIERDZĄC, ŻE JEST ZAJEBIŚCIE. A to wszystko za magiczne 13% taniej, KTÓRE - JEŚLI JAKIMŚ CUDEM SIĘ UTRZYMAMY - I TAK W ŻADEN SPOSÓB NIE ZOSTANIE ZRÓWNOWAŻONE WPŁYWAMI Z TELEWIZJI, BO ZAJMIEMY O KILKA POZYCJI NIŻSZE MIEJSCE W TABELI.

Innymi słowy - dali dupy wszyscy. Zarząd, trener, reszta sztabu szkoleniowego i piłkarze. A mi chodzi tylko, że wszystko tłumaczysz faktem, że jest taniej. ALE TANIEJ MOŻNA ZROBIĆ MĄDRZE. A MY ZROBILIŚMY TANIO I DEBILNIE GŁUPIO.

Rozumiesz?
Odpowiedz cytując