Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 10.11.2019, 00:13
krzywy napisał(a):Wyświetl post
Jak można było takiemu piłkarskiemu analfabecie jak stolar powierzyć prawie wszystkie sportowe sprawy Wisły? Wychodzi brak wiedzy u naszych dobrodziejów. Nie ma w Wiśle ani pół osoby, która miałaby jakiekolwiek pojęcie o futbolu w naszym przaśnym wydaniu.
Dokładnie, za futbol, zarządzanie (poza Błaszczykowskim) powinny zabierać się osoby które zjadły zęby na piłce, a przynajmniej mają cokolwiek doświadczenia w tej materii.
A tak to są efekty.

Najgorzsze jest to, że my kibice g.... możemy w tym momencie, musimy patrzeć na upadek Wisły przez takiego dyletanta jakim jest trener i przez brak odwagi w podjęciu męskiej decyzji przez zarząd, który zapisze się na kartach Wisły jako ten który spuścił Wisłę z ekstraklasy na długo...
Odpowiedz cytując