Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21326
Stary 10.11.2019, 00:10
Garret napisał(a):Wyświetl post
Czyli serio uważasz, że stworzenie o 13% (trzynaście, nie trzydzieści!) drużyny tańszej od zespołu z Ondraskiem, Imazem, Kostalem, Arseniciem czy Kortem, potrafiącej wygrywać z Lechem czy z Lechią po 5-2, albo z Legią po 4-0. usprawiedliwia dostawanie w dupę od niemal każdego w tej lidze?
Widzisz, mylisz wiele kwestii.
Zawsze jest jakis punkt krytyczny w oszczędnościach który rzutuje na normalną działalność firmy. My już sezon temu jechaliśmy na oparach, a Ty zwyczajnie nie zauważasz że STRACILIŚMY WSZYSTKIM WYMIENIONYCH ZAWODNIKÓW W POŁOWIE SEZONU. ZESZLIŚMY Z ICH KONTRAKTÓW. Zapomniałeś jeszcze o Bartkowskim i Kostalu btw. W dodatku większość z nich odeszła za darmo.

Druga rzecz, że po upadku klubu straciliśmy pion sportowy co wpłynęło na trafność transferów. Z różnych powodów.

Co do porażek, to są różne powody. Z taką Wisłą Płock przegraliśmy pechowo, na niektóre mecze z powodu plagi kontuzji jechaliśmy jak na ścięcie, generalnie jednak przegrywamy przez błędy indywidualne obrony oraz braki ofensywy, czasem brak po prostu skuteczności.

Stolarczyk ma swoje za uszami, ale nie da się tego co mamy ustawić defensywnie bez nowych obrońców i defensywnego pomocnika.

Bezmyślnie upraszczasz i wrzucasz wszystkie problemy do jednego worka z napisem trener.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.11.2019 o godz. 00:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując