Fugiel napisał(a):

|
Jak to sie mowi - druzyne buduje sie od tylu i tyle.
|
U nas się buduje na odpadach.
Widać że w tym składzie personalnym dobrze nie będzie. I nie sądze żeby ktokolwiek w klubie miał jeszcze wątpliwości co do Janickiego, Grabowskiego, Burligi, Niepsuja, Wojtkowskiego, Wasilewskiego etc.