Pulpet napisał(a):

Jeśli ktoś nie zauważył lub zapomniał:
- piłka wylądowała w naszej bramce TRZY RAZY
- do tego były DWIE POPRZECZKI
Dziękuję
|
+ z 5 takich kotłów pod naszą bramką, że to też powinny być bramki, ale że Arka ma równie wybitnych piłkarzy co my to bramek nie było.