Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21319
Stary 09.11.2019, 23:24
Rabini na swoim forum fetują Obiedzińskiego i trzymają kciuki za jego dalszą pracę u nas..
Tak tylko ....a piszę, ostatnio tak fetowali Sarapatę..
Odpowiedz cytując