Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 09.11.2019, 23:23
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Każdy się chyba łudził, że z kim mamy nie wygrać jak z Arką u siebie... tymczasem przyszedł chyba najbardziej zimny prysznic.
Jesteśmy głównym kandydatem do spadku i to trzeba już powiedzieć wprost. Wstyd i hańba jak ten zespół gra i wygląda na tle nawet Arki.

Patrząc na terminarz - Śląsk, Lechia, Jaga etc do przerwy zimowej to będą powtórki po 3,4 -0 i tyle będzie z naszej gry.
Kasy na nowego trenera i zawodników po prostu nie ma, jesteśmy w ciężkiej piździe i zero perspektyw na poprawę,niestety..
A ja uwazam, ze jest szansa, by bylo lepiej. Maja dwa tygodnie niech je dobrze wykorzystaja.
Odpowiedz cytując