El'kabat napisał(a):

Każdy się chyba łudził, że z kim mamy nie wygrać jak z Arką u siebie... tymczasem przyszedł chyba najbardziej zimny prysznic.
Jesteśmy głównym kandydatem do spadku i to trzeba już powiedzieć wprost. Wstyd i hańba jak ten zespół gra i wygląda na tle nawet Arki.
Patrząc na terminarz - Śląsk, Lechia, Jaga etc do przerwy zimowej to będą powtórki po 3,4 -0 i tyle będzie z naszej gry.
Kasy na nowego trenera i zawodników po prostu nie ma, jesteśmy w ciężkiej piździe i zero perspektyw na poprawę,niestety..
|
A ja uwazam, ze jest szansa, by bylo lepiej. Maja dwa tygodnie niech je dobrze wykorzystaja.