|
Dokładnie ktoś trafił w sedno pisząc że nawet Probierz miał więcej honoru niż Stolarczyk.
Nie podając się dymisji stracił u mnie jakikolwiek szacunek. I co w tej sytuacji najtragiczniejsze : piłkarze mówiąc od 3 spotkań ze jest tragedia, a Stolarczyk dalej swoje wizje że możemy z każdym wygrać. No dramat.
|