|
Stolarczyk właśnie pokazał gdzie ma dobro Wisły czyli głęboko w dupie. Dla niego liczy się kasa i sam nie poda się do dymisji. Nie ma wystarczającej odwagi, a o honorze już nie wspominając, trenerski dyletant. Sam przekreślił to co do tej pory osiągnął w Wiśle. Nie mam za grosz szacunku do takich osób. Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.
Dopuściłeś do tego, że ludzie uznali Cię za niegodnego podania ręki. Twój czas w Wiśle już dawno dobiegł końca.
|