Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 09.11.2019, 23:18
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Znow Niepsuj s.......il sprawe traca pilke stojac gdzies w okoliach Wojtkowskiego. Ja nie w jakiej formie jest Bury czy Bartosz - ale jesli oni sa w gorszej to boje sie co oni tam wyprawiaja na treningach.....a - to jest ich zawod - trenuja 20 razy w tygodniu nie pojmuje tego.
Janicki i Niepsuj to parodyści. Klemenz to drewno, ale przynajmniej wygrywa główki i wybija na pałę jak trzeba. Sadlok powinien grać na stoperze za Janickiego, ale wtedy musiałby grać parodysta Grabowski. W ogóle Sadlok był dzisiaj najlepszy z obrony, kilka razy nam dupę uratował. Liczę że w następnym meczu zagra Burliga na prawej.

Myślałem że najsłabszy mamy atak, ale prawdziwy dramat to obrona. Do tego potrzebujemy środkowego defensywnego pomocnika, z Wojtkowskim/Saviceviciem/Chucą/Silvą przegrywamy środek od wielu meczy, zawsze na jeden z dwóch sposobów: genialne otwierające podanie do przeciwnika albo zderzenie z rywalem, przewrotka i ręce uniesione do sędziego.

Do tych co wyzywają Stolarczyka od gnid, wyżywają się na Królewskim etc. - można naszą beznadziejną sytuację przyjąć z godnością i kibicować dalej albo zachowywać się jak banda szczeniaków.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując