|
Szacunek to nie jest coś co dane jest raz na zawsze.
Dzisiejszą wypowiedzią pomeczową Stolarczyk całkowicie ten szacunek stracił. Spodziewałem się, że po powrocie e stadionu przeczytam o jego abdykacji a tu takie coś. Nawet nie wiem jak to nazwać. Dobrze wyżej napisano, nie ma w słowniku kulturalnych ludzi ...
Nawet Probierz miał w sobie odrobinę honoru.
Osobną kwestią jest postawa trio...
Klub jest znów na skraju, trzeba gasić pożar a oni debatują nad własnością nazwy Wisła Kraków.
Trzymajcie dalej ten kurs, z "nieruszmaciejem" u steru a niedługo nie będzie o co się kłócić.
|