Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.11.2019, 23:10
Szacunek to nie jest coś co dane jest raz na zawsze.

Dzisiejszą wypowiedzią pomeczową Stolarczyk całkowicie ten szacunek stracił. Spodziewałem się, że po powrocie e stadionu przeczytam o jego abdykacji a tu takie coś. Nawet nie wiem jak to nazwać. Dobrze wyżej napisano, nie ma w słowniku kulturalnych ludzi ...

Nawet Probierz miał w sobie odrobinę honoru.

Osobną kwestią jest postawa trio...
Klub jest znów na skraju, trzeba gasić pożar a oni debatują nad własnością nazwy Wisła Kraków.
Trzymajcie dalej ten kurs, z "nieruszmaciejem" u steru a niedługo nie będzie o co się kłócić.
Odpowiedz cytując