Inaczej - to jest ich zawod maja treningi codziennie, moze dwa razy dziennie. Nie ma progresu - kazdy gra pyte. Co oni wiec robia na tych treningach ?
Nie czaje tez decyzji presonalyych o ktorych wspominalem. Janicki , Klemenz, Niepsuj - ma ktos czas sprawdzic ile bramek z tymi panami tracimy na mecz ? Buksa wszedl - powalczyl. Czemu nie odpoczatku ?
Maja dwa tygodnie - niech cos wymysla.