Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 09.11.2019, 23:09
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
20x w tygodniu , juz Petrescu mowil wieki temu czego brakuje zeby w Polsce byla zawodowa liga i zawodowi pilkarze
Inaczej - to jest ich zawod maja treningi codziennie, moze dwa razy dziennie. Nie ma progresu - kazdy gra pyte. Co oni wiec robia na tych treningach ?

Nie czaje tez decyzji presonalyych o ktorych wspominalem. Janicki , Klemenz, Niepsuj - ma ktos czas sprawdzic ile bramek z tymi panami tracimy na mecz ? Buksa wszedl - powalczyl. Czemu nie odpoczatku ?

Maja dwa tygodnie - niech cos wymysla.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 09.11.2019 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując