Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1199
Stary 09.11.2019, 23:00
WON pajacu.
Do dymisji się sam pewnie nie poda, bo honoru też brak. Zwolnić go nie zwolnimy bo mamy 3 innych na liście płac.... i tak się zjebiemy właśnie do 1 ligi.
Odpowiedz cytując