Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1198
Stary 09.11.2019, 22:57
Cytat:
Przegraliśmy mecz, to dla nas bardzo trudny moment, ale w tym wszystkim, to co widziałem, to moich zawodników, którzy byli po spotkaniu bardzo źli na to co się stało. Wniosek jest jeden, tylko razem możemy wyjść z tej sytuacji. Pozytywem jest to, że wykreowaliśmy sobie okazje do zdobycia bramek - mówił po ósmej porażce Wisły Kraków z rzędu trener naszego zespołu, Maciej Stolarczyk.
Na obecną chwilę nie znajduję w słowniku ludzi kulturalnych, dostatecznie obelżywych słów, aby skomentować tą pomeczową wypowiedź. Jedno jednak jest pewnie, towar do którego ma dojście, musi być najwyższej jakości.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując