Cytat:
|
Przegraliśmy mecz, to dla nas bardzo trudny moment, ale w tym wszystkim, to co widziałem, to moich zawodników, którzy byli po spotkaniu bardzo źli na to co się stało. Wniosek jest jeden, tylko razem możemy wyjść z tej sytuacji. Pozytywem jest to, że wykreowaliśmy sobie okazje do zdobycia bramek - mówił po ósmej porażce Wisły Kraków z rzędu trener naszego zespołu, Maciej Stolarczyk.
|
Na obecną chwilę nie znajduję w słowniku ludzi kulturalnych, dostatecznie obelżywych słów, aby skomentować tą pomeczową wypowiedź. Jedno jednak jest pewnie, towar do którego ma dojście, musi być najwyższej jakości.