Konrad. napisał(a):

Znow Niepsuj s.......il sprawe traca pilke stojac gdzies w okoliach Wojtkowskiego. Ja nie w jakiej formie jest Bury czy Bartosz - ale jesli oni sa w gorszej to boje sie co oni tam wyprawiaja na treningach.....a - to jest ich zawod - trenuja 20 razy w tygodniu nie pojmuje tego.