bódyń napisał(a):

A jednak przyspawany
Przegraliśmy mecz, to dla nas bardzo trudny moment, ale w tym wszystkim, to co widziałem, to moich zawodników, którzy byli po spotkaniu bardzo źli na to co się stało. Wniosek jest jeden, tylko razem możemy wyjść z tej sytuacji. Pozytywem jest to, że wykreowaliśmy sobie okazje do zdobycia bramek
mówił po ósmej porażce Wisły Kraków z rzędu trener naszego zespołu, Maciej Stolarczyk.
|
Czyli jednak odfrunął.
Maciej Stolarczyk po spadku z ekstraklasy po 30 porażce z rzędu: âspadliśmy, owszem- ale widziałem kilka pozytywów. Mieliśmy więcej autów od przeciwnika a dodatkowo Buchalik wybił w aut tylko 7/8 piłek. Boguski jest zły. Tylko razem mozemy awansować do ekstraklasyâ
Przecież to się nie dzieje. Tak nie mówi gość z kompromitująca seria i historycznym wpierd**lu