Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1195
Stary 09.11.2019, 22:49
bódyń napisał(a):Wyświetl post
A jednak przyspawany


Przegraliśmy mecz, to dla nas bardzo trudny moment, ale w tym wszystkim, to co widziałem, to moich zawodników, którzy byli po spotkaniu bardzo źli na to co się stało. Wniosek jest jeden, tylko razem możemy wyjść z tej sytuacji. Pozytywem jest to, że wykreowaliśmy sobie okazje do zdobycia bramek
mówił po ósmej porażce Wisły Kraków z rzędu trener naszego zespołu, Maciej Stolarczyk.
Czyli jednak odfrunął.

Maciej Stolarczyk po spadku z ekstraklasy po 30 porażce z rzędu: „spadliśmy, owszem- ale widziałem kilka pozytywów. Mieliśmy więcej autów od przeciwnika a dodatkowo Buchalik wybił w aut tylko 7/8 piłek. Boguski jest zły. Tylko razem mozemy awansować do ekstraklasy’

Przecież to się nie dzieje. Tak nie mówi gość z kompromitująca seria i historycznym wpierd**lu
Ostatnio edytowane przez pomeran : 09.11.2019 o godz. 22:54.
Odpowiedz cytując