ciastek88 napisał(a):

|
Tutaj żaden trener nie pomoże bo piłkarzy mamy w większości beznadziejnych żeby tylko wymienić Janickiego, Niepsuja, Chuce a reszta to w większości piłkarscy emeryci.
|
Racja. Gdybyśmy tylko zamiast nich mieli takich piłkarskich geniuszy, jak Skhirtladze, Antonik, Zbozień albo Jankowski.