Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1193
Stary 09.11.2019, 22:42
adams11 napisał(a):Wyświetl post
Stolar jest jaki jest, ale nawet najwięksi trenerscy debile nie mają takiej passy porażek. Coś mi tu śmierdzi mocno i jak nagle po zmianie trenera piłkarzyki sobie przypomną jak się gra to pluję na nich. Te setki Brożka dzisiaj , jak nie on...
Niestety ale Stolarczyk jest właśnie takim "największym trenerskim debilem". Gdziekolwiek był to szybciutko go pogonili. A czemu inni nie mieli takiej passy porażek? Bo władze klubów szybko reagowały i takiego "ananasa" wywalały na zbity ryj. A że u nas jest towarzystwo wzajemnej adoracji to nikomu nie zależy i obecna sytuacja im odpowiada.
Odpowiedz cytując