adams11 napisał(a):

|
Stolar jest jaki jest, ale nawet najwięksi trenerscy debile nie mają takiej passy porażek. Coś mi tu śmierdzi mocno i jak nagle po zmianie trenera piłkarzyki sobie przypomną jak się gra to pluję na nich. Te setki Brożka dzisiaj , jak nie on...
|
Jak on tylko z poprzednich 3lat.