Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 09.11.2019, 22:39
adams11 napisał(a):Wyświetl post
Stolar jest jaki jest, ale nawet najwięksi trenerscy debile nie mają takiej passy porażek. Coś mi tu śmierdzi mocno i jak nagle po zmianie trenera piłkarzyki sobie przypomną jak się gra to pluję na nich. Te setki Brożka dzisiaj , jak nie on...
Jak on tylko z poprzednich 3lat.
Odpowiedz cytując