Temat
:
Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
adams11
Junior Member
Od: 01.2019
Offline
#
1185
09.11.2019, 22:34
Stolar jest jaki jest, ale nawet najwięksi trenerscy debile nie mają takiej passy porażek. Coś mi tu śmierdzi mocno i jak nagle po zmianie trenera piłkarzyki sobie przypomną jak się gra to pluję na nich. Te setki Brożka dzisiaj , jak nie on...
adams11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adams11
Znajdź inne posty napisane przez adams11