Temat
:
[XV kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, 09-11-2019, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
axwell
Junior Member
Od: 09.2017
Skąd: KRAKOW
Offline
#
55
09.11.2019, 22:05
Niepsuj , Janicki, Wasyl a przedewszystkim Stolarczyk WON!!!!!!!
axwell
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do axwell
Znajdź inne posty napisane przez axwell