Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 09.11.2019, 16:21
Enigmovsky napisał(a):Wyświetl post
Ja również jestem pesymistą lecz uważam że dziś nie możemy przegrać.
Stawiam na 2:1 dla nas
Coś pokiełbasiłeś

2:1 dla nas po przyzwoitej grze.
Odpowiedz cytując