Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85630
Stary 09.11.2019, 09:17
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
A czytałeś jego pierwszego Tweet'a? Zwiększono przychody, zmniejszono wydatki (o 13% wypłaty mniej ale zawsze). Tak więc moim zdaniem bardzo dobra robota zarządu, a to, że można było zejść niżej z kontraktów? W każdej pracy zdarzają się niedociągnięcia. Ogólnie działania budżetowe opierając się na obu Tweet'ach są na duży plus.
Rok temu mieliśmy w drużynie Imaza, Arsenica, Pietrzaka i Ondraska. Wisła była liderem i wygrywała 5:2 z Lechem i Lechią, pomimo tego, że piłkarze nie dostawali pieniędzy.

Dziś wydatki na tę drużynę są niemal takie same, a Wisła dostaje 0:7 od Legii i przegrywa z Błękitnymi. Walczymy natomiast o utrzymanie.

To tak jakby Korona czy ŁKS (na tym poziomie teraz jesteśmy), chwaliły się z że wydają na pensje 13 procent mniej od Lecha czy Lechii (na tym poziomie byliśmy przed rokiem).
Odpowiedz cytując