Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21315
Stary 08.11.2019, 23:04
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tylko o czym Ty teraz piszesz? Właścicielem spółki jest nadal TS Wisła. To jedyny prawowity właściciel praw do herbu i nazwy. Spółka powinna mieć po prostu prawo do posługiwania się tymi "znakami", powinna to regulować odpowiednia umowa.
Spytałem prawnika i to się nazywa umowa licencyjna. Tylko nie da się jej podobno zrobić tak żeby nie dało się jej zerwać. Czyli spółka nigdy nie ma pewności czy jej ktoś tych „znaków” nie zabierze. Bez herbu to jeszcze dadzą rady bo przecież inny mają, ale nie wiedzieć co z nazwą to nie wierzę że się zgodzą.
Odpowiedz cytując