|
Z jednej strony dobrze, że poruszono ten temat, który trzeba w końcu unormować, ale dlaczego tak późno? Za chwilę minie cały rok jak nasze trio przejęło Wisię i takie sprawy powinno się załatwiać na początku, a nie na końcu, chyba, że tak długo trwają już rozmowy i nie mogą dojść do porozumienia, aż musieli w końcu to nagłośnić.
Dla mnie TS miał już swoją szansę i pokazał jakim jest właścicielem, także Panowie trochę skruchy i posypcie głowy popiołem. Wiadomo, że nazwa i herb = kasa ze sprzedaży, ale nie może być tak, że właściciel klubu, który inwestuje swoje miliony nie może sprzedawać gadżetów, bo nie ma do tego pełnego prawa. To jest jakiś absurd. Powinno to już być dawno ustalone, że SA to piłka, a TS inne sekcje.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 08.11.2019 o godz. 21:30.
|