Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85625
Stary 08.11.2019, 17:41
Milion razy czytałem tu, że Wisła bierze słabych zawodników, bo tylko na takich ich stać. Pisałem wtedy, że kontrakty takich piłkarzy jak Janicki, Wasilewski czy Chuca to nie są tanie rzeczy. I wiecie co? Miałem rację. Dziś Obidziński napisał na Twitterze, że wynagrodzenia pierwszej drużyny spadły o 13%. 13, nie 20, 30, 40 czy 50. 13%! Zamieniając Ondraska podpisanego jeszcze za Cupiała, zarabiającego podobno 150 tys. euro rocznie, Imaza, Bartkowskiego, Kolara czy Arsenica na Zdybowicza, Klemenza, Niepsuja i Janickiego udało się zaoszczędzić tylko 13 procent.

Proszę bardzo jak wygląda wydawanie pieniędzy przez pion sportowy Wisły. Ktoś ich jeszcze broni?
Odpowiedz cytując