royalmichael napisał(a):

"Ratownicy Wisły nie mogą się też porozumieć z Tele-Foniką i chcą przejąć kontrolę nad długiem, jaki TS przejęło, kupując Wisłę SA."
Jeśli dobrze rozumiem to było tak: Wisła SA była winna TFK 40mln, w momencie przejęcia klubu przez TS Wisła z jakiegoś powodu wierzycielem wobec Wisły SA stała się TS Wisła, a teraz gdy trio chce przejąć klub to tak samo chcą, by to oni zostali wierzycielami tego długu wobec Wisły SA ale blokuje to TFK? Natomiast gdy Vanna/Meresiński chcieli przejąć klub to oni mieli zostać wierzycielami i wtedy dla TFK to było ok?
|
Jaka jest zatem różnica czy 40 baniek masz wysłać do TS czy do TFK? Jak dług nadal istnieje, zmiana się tylko podmiot do którego pieniądze trzeba wysłać.
Chyba, że da się zrobić tak by dług wobec TFK był długiem Wisły SA i mamy sami sobie ten dług oddać
