Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Jak zawsze. Nikt nie bierze pod uwage tego, ze wartosc obecnego kontraktu Wasyla jest po calkiem sporej obnizce w porownaniu do sezonu poprzedniego

Teraz to mozna sobie gdybac, ze za duzo, ze za stary, ze nie gra, ze bez formy. Z drugiej strony mogl byc w formie i grac bardzo dobrze. Wtedy pewnie nawet nikt by nic nie powiedzial. To jest pilka nozna - gra bledow, zarowno na boisku jak i przy decyzjach sztabu czy w gabinetach. Za kase z jego kontraktu mozna bylo podpisac trzech innych zawodnikow, ale tak samo moglaby to byc bledna decyzja i zostalibysmy z trzema kontraktami.