Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1157
Stary 08.11.2019, 15:09
jkw napisał(a):Wyświetl post
Taki furman dostaje 100tys MSC w Płocku. To co zrobili z kontraktem Wasyla to jest wałek na miarę delfinów
Pół rundy żyłem z wiedzą, że gość dostaje 20 tysięcy zł miesięcznie, na które biedna Wisła nie ma i musi prosić kibiców o zrzutkę. A tu się okazuję, że trzeba się było zrzucić bo Wasyl nie chce grać za 55 tyś.

Pytanie do tych co głosowali w socios, wiedzieliście o tym? Jeżeli tak no to luz Wasza decyzja, ale jeżeli nie to nie czujecie, że ktoś Was wydymał?
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując