jkw napisał(a):

|
Taki furman dostaje 100tys MSC w Płocku. To co zrobili z kontraktem Wasyla to jest wałek na miarę delfinów
|
Pół rundy żyłem z wiedzą, że gość dostaje 20 tysięcy zł miesięcznie, na które biedna Wisła nie ma i musi prosić kibiców o zrzutkę. A tu się okazuję, że trzeba się było zrzucić bo Wasyl nie chce grać za 55 tyś.
Pytanie do tych co głosowali w socios, wiedzieliście o tym? Jeżeli tak no to luz Wasza decyzja, ale jeżeli nie to nie czujecie, że ktoś Was wydymał?